cloud moczenie nocne cloud
ALARM WYBUDZENIOWY DRI SLEEPER EXCEL


DRI-Sleeper Excel, to niewielkie urządzenie wielkości karty kredytowej wynalezione i opatentowane w Nowej Zelandii przez doktora Anthony Page'a, który od ponad 30 lat zajmuje się zawodowo leczeniem dolegliwości moczenia nocnego u dzieci i młodzieży. Zaprojektowany z myślą o dzieciach i młodzieży borykających się z problemem moczenia nocnego, DRI-Sleeper Excel jest rewolucyjnym rozwiązaniem o potwierdzonej skuteczności działania w 90%.
Teraz możesz pomóc swojemu Dziecku, aby moczenie nocne nie było już nigdy Waszym problemem.

DRI-Sleeper Excel posiada atest bezpieczeństwa europejskiego CE, certyfikat amerykański dopuszczający do obrotu wydany przez FDA oraz pozytywną opinię Instytytu Matki i Dziecka w Warszawie. Do aparatu załączona jest Instrukcja Użytkowania w jęz. polskim. Firma Uclin sluży pomocą i informacją w zakresie obsługi i prawidłowego użytkowania aparatu.


----------------------------------------------------------------------

OPIS URZĄDZENIA

DRI Sleeper jest nowoczesnym i w pełni bezpiecznym alarmem wybudzeniowym, który składa się z dwu części:

niewielkiego pudełeczka pełniącego rolę budzika-alarmu dźwiękowego oraz
elastycznej i niezwykle czułej sondy Urosensor reagującej na wilgoć

Alarm umieszcza się przy pomocy załączonych do niego rzepów do kołnierzyka lub ramienia piżamki, zaś sondę Urosensor należy wsunąć do nacięcia wykonanego w pierwszej warstwie chłonnej pieluszki lub podpaski. W przypadku starszych chłopców najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie sondy w specjalnej kieszonce przyszytej do zewnętrznej strony majtek. (jak na rysunku obok). Następnie należy podłączyć sondę do alarmu, prowadząc kabelek po linii brzucha pod piżamką. Wówczas aparat jest gotowy do pracy. W nocy, gdy pierwsze krople moczu pojawią się na sondzie, alarm sygnałem dźwiękowym zbudzi dziecko.----------------------------------------------------------------------

METODA DZIAŁANIA

Metoda działania wszystkich alarmów wybudzeniowych jest taka sama. W chwili pojawienia się moczu na czujniku/sondzie rozlega się głośny sygnał dźwiękowy, który ma obudzić dziecko i spowodować przerwanie mikcji. Dzięki temu zwiększa się pojemność czynnościowa pęcherza moczowego, czego efektem w wyniku kuracji jest utrzymanie moczu w pęcherzu aż do rana. Metoda ta oparta jest na treningu i rozwoju kontroli ośrodkowego układu nerwowego nad czynnością pęcherza w nocy.

Sukcesywne wybudzanie dziecka przez alarm w momencie rozpoczęcia procesu mikcji stopniowo nauczy je automatycznie kontrolować tę funkcję fizjologiczną (zazwyczaj zajmuje to od kilku do kilkunastu tygodni). W efekcie działania alarmu dziecko będzie wybudzać się stopniowo w momencie usłyszenia sygnału dźwiękowego, następnie przed usłyszeniem sygnału w wyniku parcia moczu na pęcherz, aby ostatecznie móc przespać całą noc bez potrzeby opróżnienia pęcherza aż do rana.

O zakończeniu kuracji można mówić, gdy dzieco prześpi co najmniej 14 następujących po sobie nocy w suchym łóżku, zarówno wtedy, gdy odpowiednio zareaguje na sygnał alarmu, jak też gdy prześpi całą noc bez konieczności oddawaniu moczu (oba przypadki należy liczyć in plus). Po uzyskaniu takiego efektu należy kontynuować stosowanie alarmu co drugą, a następnie co trzecią noc, aby przyzwyczaić organizm i uniknąć ewentualnych nawrotów.


----------------------------------------------------------------------

ZALETY ALARMU DRI-Sleeper EXCEL
niewielki, lekki i funkcjonalny
estetyczny i poręczny
całkowicie bezpieczny (większość alarmów wybudzeniowych powoduje efekt elektrolizy poprzez niewielkie napięcie wywołane sygnałem dźwiękowym, które zmienia odczyn moczu na kwasowy, co w efekcie przyczynia się do podrażnienia skóry dziecka) DRI-Sleeper Excel jest całkowicie bezpieczny, bowiem posiada unikalny system elektroniczny, który odcina przepływ napięcia elektrycznego natychmiast po uruchomieniu się sygnału dźwiękowego.
stosunkowo niedrogi
stanowi alternatywę wobec drogiej i nie zawsze skutecznej kuracji farmakologicznej

----------------------------------------------------------------------

ZALETY SONDY Urosensor

sonda Urosensor, wyposażona w 18 czujników, jest niezwykle czuła (alarm reaguje już na pierwsze krople moczu),
sonda Urosensor jest miękka i wygodna w użytkowaniu,
sonda Urosensor jest całkowicie bezpieczna dla dziecka (nie zastosowano w niej żadnych metalowych elementów, które mogłyby korodować pod wpływem moczu),
sonda Urosensor jest łatwa w utrzymaniu czystości (wystarczy woda z mydłem),
----------------------------------------------------------------------

Z myślą o komforcie naszych Klientów tak selekcjonujemy dostawców oraz modele alarmów wybudzeniowych, by każdy mógł znaleźć w naszej ofercie wysokiej jakości alarm przystosowany do potrzeb dziecka i możliwości finansowych rodziny.

Home

Moczenie nocne, Firma Uclin oferuje nowoczesne alarmy wybudzeniowe,dzięki którym Twoje dziecko poradzi sobie z problemem moczenia nocnego.